MP2-HS048-41
3M3M
MP2-HS048-41 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MP2-HS048-41
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu CONN SHROUD 2-FB 48POS 4ROW
listoch: 1.MP2-HS048-41.pdf2.MP2-HS048-41.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1512 pcs
  • správa
Špecifikácie MP2-HS048-41
Číslo dielu MP2-HS048-41 Výrobca 3M
popis CONN SHROUD 2-FB 48POS 4ROW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 82279 pcs Dátový hárok 1.MP2-HS048-41.pdf2.MP2-HS048-41.pdf
séria MetPak™ MP2 stúpanie 0.079" (2.00mm)
obal Bulk Ostatné mená 15030202210
MP2HS04841
Počet riadkov 4 Počet pozícií 48
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Standoffs Detailný popis 48 Position Shroud for Male Pins Connector Through Hole