MNU14-250DFIX
3M3M
MNU14-250DFIX Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MNU14-250DFIX
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
listoch: MNU14-250DFIX.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie MNU14-250DFIX
Číslo dielu MNU14-250DFIX Výrobca 3M
popis CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75779 pcs Dátový hárok MNU14-250DFIX.pdf
Wire Gauge 14-16 AWG ukončenie Crimp
Typ koncovky Standard Šírka karty 0.250" (6.35mm)
Tab Thickness 0.032" (0.81mm) Dĺžka karty -
séria Scotchlok™ obal Bulk
Ostatné mená 00051128587775
3M157475
MNU14-250DFIX-ND
Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks
Dĺžka - celkovo 0.870" (22.10mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolačný priemer 0.145" (3.68mm) Izolácia Fully Insulated
rod Female Vlastnosti Butted Seam
Detailný popis 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated Kontaktný materiál Brass