LC-48SCP3C
3M3M
3M
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LC-48SCP3C
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu LEADCHECK SWABS LC-48SCP3C
listoch:
Stav zásob 610 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 610 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3 pcs
  • správa
Špecifikácie LC-48SCP3C
Číslo dielu LC-48SCP3C Výrobca 3M
popis LEADCHECK SWABS LC-48SCP3C Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 610 pcs Dátový hárok
typ - technické údaje -
séria LeadCheck® Ostatné mená 00051141936857
Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks Pre použitie s / Súvisiace produkty -
Typ príslušenstva Lead Test Swabs
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LC-5.0
LC-5.0
výrobcovia: Bivar, Inc.
popis: LIGHT PIPE 4MM RND LENS 5.0"
Skladom: 62777 pcs
Stiahnuť ▼: LC-5.0.pdf
RFQ
LC-4.0
LC-4.0
výrobcovia: Bivar, Inc.
popis: LIGHT PIPE 4MM RND LENS 4.0"
Skladom: 106828 pcs
Stiahnuť ▼: LC-4.0.pdf
RFQ
LC-5
LC-5
výrobcovia: Panduit
popis: LABEL COMPONENT 1.5X.75" 250/RL
Stiahnuť ▼: LC-5.pdf
LC-4S6C
LC-4S6C
výrobcovia: 3M
popis: LEADCHECK SWABS LC-4S6C
Stiahnuť ▼:
LC-48.0
LC-48.0
popis: LIGHT PIPE 4MM RND LENS 48.0"
Stiahnuť ▼: LC-48.0.pdf
LC-5.8
LC-5.8
popis: LIGHT PIPE ASSY
Stiahnuť ▼: LC-5.8.pdf
LC-6
LC-6
výrobcovia: Panduit
popis: LABEL COMPONENT .5X.28" 500/RL
Stiahnuť ▼: LC-6.pdf
LC-4.5
LC-4.5
popis: LIGHT PIPE 4MM RND LENS 4.5"
Stiahnuť ▼: LC-4.5.pdf
LC-41
LC-41
popis: LABEL COMPONENT VINYL SLV 250/RL
Stiahnuť ▼: LC-41.pdf
LC-4.25
LC-4.25
popis: LIGHT PIPE 1MM 4.25" 4MM DIA
Stiahnuť ▼: LC-4.25.pdf
popis: LABEL INSPECT TAG 1.5X.75"250/RL
Stiahnuť ▼: LC-40.pdf
LC-5.5
LC-5.5
popis: LIGHT PIPE 4MM RND LENS 5.5"
Stiahnuť ▼: LC-5.5.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety