HDC-R180-41S1-TG30
3M3M
3M
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HDC-R180-41S1-TG30
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu CONN HEADER 180POS R/A 4ROW GOLD
listoch: HDC-R180-41S1-TG30.pdf
  • správa
Špecifikácie HDC-R180-41S1-TG30
Číslo dielu HDC-R180-41S1-TG30 Výrobca 3M
popis CONN HEADER 180POS R/A 4ROW GOLD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4506 pcs Dátový hárok HDC-R180-41S1-TG30.pdf
Napätie - ukončenie Solder
séria HDC (High Density Connector) stúpanie 0.100" (2.54mm)
obal Bulk Ostatné mená 00048011404424
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Počet riadkov 4
Počet nabitých pozícií All Počet pozícií 180
Počet stĺpcov - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti -
Aktuálne hodnotenie 3A Rozloženie kontaktov, typické -