ECAM-12MM
3M3M
ECAM-12MM Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECAM-12MM
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu 12MM ECAM CABLE ENTRY PORT
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie ECAM-12MM
Číslo dielu ECAM-12MM Výrobca 3M
popis 12MM ECAM CABLE ENTRY PORT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5512 pcs Dátový hárok
séria * Ostatné mená 00051115191909
3M161169
ECAM-12MM-ND
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Wire Splice
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
ECA50DTMT-S664
ECA50DTMT-S664
výrobcovia: Sullins Connector Solutions
popis: CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .125
Skladom: 6546 pcs
Stiahnuť ▼: ECA50DTMT-S664.pdf
RFQ
ECAM-18MM-2RC
ECAM-18MM-2RC
výrobcovia: 3M
popis: 18MM SINGLE ECAM CABLE ENTRY
Skladom: 3099 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
ECAM-12MM-MF-US
ECAM-12MM-MF-US
výrobcovia: 3M
popis: 12MM ECAM CABLE ENTRY
Stiahnuť ▼:
ECAM-12MM-RND-5/8MM12MM
ECAM-12MM-RND-5/8MM12MM
popis: ECAM CABLE ENTRY FOR 5 8MM RND