929974-01-10-RK
3M3M
929974-01-10-RK Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 929974-01-10-RK
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu CONN RECEPT .100 SNGL STR 10POS
listoch: 929974-01-10-RK.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 929974-01-10-RK
Číslo dielu 929974-01-10-RK Výrobca 3M
popis CONN RECEPT .100 SNGL STR 10POS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 113001 pcs Dátový hárok 929974-01-10-RK.pdf
Napätie 1500V ukončenie Solder
Štýl Board to Board séria 929
Rozmiestnenie riadkov - párenie - Pitch - párenie 0.100" (2.54mm)
obal Bulk Ostatné mená 5111166566
9299740110RK
929974E-01-10
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Počet riadkov 1
Počet nabitých pozícií All Počet pozícií 10
Typ montáže Through Hole Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Priradené výšivky stohovania - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolačný materiál Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled Výška izolácie 0.325" (8.25mm)
Farba izolácie Black Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Typ upevnenia Push-Pull
Detailný popis 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Aktuálne hodnotenie 2A
Typ kontaktu Forked Tvar kontaktu Square
Kontaktný materiál Copper Alloy Dĺžka kontaktu - príspevok 0.125" (3.18mm)
Kontakt Dokončiť - Post Tin Kontakt Dokončiť - párenie Tin
Typ konektora Receptacle aplikácia -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
výrobcovia: 3M
popis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 8POS
Skladom: 110095 pcs
Stiahnuť ▼: 929974-01-08.pdf
RFQ
výrobcovia: 3M
popis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 11POS
Skladom: 102756 pcs
Stiahnuť ▼: 929974-01-11.pdf
RFQ
929974-01-07-RK
929974-01-07-RK
popis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 7POS
Stiahnuť ▼: 929974-01-07-RK.pdf
popis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 12POS
Stiahnuť ▼: 929974-01-12-RK.pdf
popis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 9POS
popis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 13POS