929834-02-23-RK
3M3M
929834-02-23-RK Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 929834-02-23-RK
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu CONN HEADER .100 SNGL STR 23POS
listoch: 1.929834-02-23-RK.pdf2.929834-02-23-RK.pdf
  • správa
Špecifikácie 929834-02-23-RK
Číslo dielu 929834-02-23-RK Výrobca 3M
popis CONN HEADER .100 SNGL STR 23POS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 91289 pcs Dátový hárok 1.929834-02-23-RK.pdf2.929834-02-23-RK.pdf
Pitch - párenie 0.100" (2.54mm) obal Bulk