929834-02-10-RK
3M3M
929834-02-10-RK Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 929834-02-10-RK
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu CONN HEADER .100 SNGL STR 10POS
listoch: 1.929834-02-10-RK.pdf2.929834-02-10-RK.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 929834-02-10-RK
Číslo dielu 929834-02-10-RK Výrobca 3M
popis CONN HEADER .100 SNGL STR 10POS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 152709 pcs Dátový hárok 1.929834-02-10-RK.pdf2.929834-02-10-RK.pdf
Napätie - ukončenie Solder
Štýl Board to Board zakrytie Unshrouded
séria 929 Rozmiestnenie riadkov - párenie -
Pitch - párenie 0.100" (2.54mm) obal Bulk