8530-4500PL
3M3M
3M
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 8530-4500PL
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu POLARIZED BRDMNT SOCKET 30 CONTA
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 8530-4500PL
Číslo dielu 8530-4500PL Výrobca 3M
popis POLARIZED BRDMNT SOCKET 30 CONTA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 20507 pcs Dátový hárok
Napätie 1000V ukončenie Kinked Pin, Solder
Štýl Board to Board or Cable séria 8500
Rozmiestnenie riadkov - párenie 0.100" (2.54mm) Pitch - párenie 0.100" (2.54mm)
obal Bulk Ostatné mená 04547452262892
JE150318762
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Počet riadkov 2
Počet nabitých pozícií All Počet pozícií 30
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Priradené výšivky stohovania -
Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolačný materiál Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Výška izolácie 0.425" (10.80mm)
Farba izolácie Gray Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti Polarizing Key Typ upevnenia Push-Pull
Detailný popis 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Aktuálne hodnotenie 1A
Typ kontaktu Female Socket Tvar kontaktu Square
Kontaktný materiál Copper Alloy Dĺžka kontaktu - príspevok 0.110" (2.79mm)
Kontakt Povrchová úprava - Post Flash Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie 12.0µin (0.30µm)
Kontakt Dokončiť - Post Gold Kontakt Dokončiť - párenie Gold
Typ konektora Receptacle aplikácia -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
výrobcovia: Dialight
popis: LED ACCY NVIS CAP
Skladom: 119 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
výrobcovia: Dialight
popis: LED ACCY NVIS CAP
Skladom: 75 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
Skladom: 5834 pcs
výrobcovia: Belden
popis: HOOK-UP SOLID 22AWG VIOLET 1000'
Skladom: 346 pcs
Stiahnuť ▼: 8530 0071000.pdf
výrobcovia: Hamlin / Littelfuse
popis: FUSE HOLDER CART 250V 6.3A PCB
Skladom: 39456 pcs
Stiahnuť ▼: 85300001009.pdf
výrobcovia: Belden
popis: HOOK-UP SOLID 22AWG BLUE 1000'
Skladom: 368 pcs
popis: HOOK-UP SOLID 22AWG BLACK 100'
popis: HOOK-UP SOLID 22AWG WHITE 1000'
Skladom: 359 pcs
popis: HOOK-UP SOLID 22AWG WHITE 100'
popis: HOOK-UP SOLID 22AWG BLACK 1000'
Skladom: 365 pcs
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety