3759/50SOSF
3M3M
3759/50SOSF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 3759/50SOSF
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu CBL RIBN 50COND 0.050 BLACK 100'
listoch: 1.3759/50SOSF.pdf2.3759/50SOSF.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 628 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 628 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
15 pcs
  • správa
Špecifikácie 3759/50SOSF
Číslo dielu 3759/50SOSF Výrobca 3M
popis CBL RIBN 50COND 0.050 BLACK 100' Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 628 pcs Dátový hárok 1.3759/50SOSF.pdf2.3759/50SOSF.pdf
Wire Gauge 28 AWG Napätie 300V
tienenie Unshielded séria 3759
Šírka pásky 2.450" (62.23mm) Hrúbka pásky -
hodnotenie UL Style 20267 stúpanie 0.050" (1.27mm)
Ostatné mená 00051115600586
Prevádzková teplota -20°C ~ 80°C
Počet vodičov 50 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Dĺžka 100.0' (30.48m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Farba bundy Black
Materiál bundy (izolácie) Poly-Vinyl Chloride (PVC) Izolačný odpor 10 GOhm
Prvá značka vodiča Red Vlastnosti Zippable
Detailný popis Flat Ribbon Cable Black 50 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable, Round Jacket 100.0' (30.48m) Vodivé vlákno 7 Strands / 36 AWG
Materiál vodiča Copper, Tinned Typ kábla Flat Cable, Round Jacket
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
3759/40SO
3759/40SO
výrobcovia: 3M
popis: CBL RIBN 40COND 0.050 BLACK 300'
Skladom: 227 pcs
Stiahnuť ▼: 3759/40SO.pdf
RFQ
3759/60 300
3759/60 300
výrobcovia: 3M
popis: CBL RIBN 60COND 0.050 BLACK 300'
Skladom: 172 pcs
Stiahnuť ▼: 3759/60 300.pdf
RFQ
Skladom: 149 pcs
Stiahnuť ▼: 3759/60SO.pdf
3759/50 500SF
3759/50 500SF
popis: CBL RIBN 50COND 0.050 BLACK 500'
Skladom: 138 pcs
Stiahnuť ▼: 3759/50 500SF.pdf
popis: CBL RIBN 50COND 0.050 BLACK 100'
Skladom: 642 pcs
Stiahnuť ▼: 3759/50 100.pdf
popis: CBL RIBN 50COND 0.050 BLACK 10'
Skladom: 4757 pcs
Stiahnuť ▼: 3759/50 100SF.pdf
popis: CBL RIBN 60COND 0.050 BLACK 100'
Skladom: 353 pcs
Skladom: 194 pcs
popis: CBL RIBN 50COND 0.050 BLACK 300'
Skladom: 203 pcs
popis: CBL RIBN 60COND 0.050 BLACK 10'
Skladom: 4088 pcs
popis: CBL RIBN 64COND 0.050 BLACK 100'
Skladom: 345 pcs
Skladom: 157 pcs
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety