35-3301-00SW
3M3M
3M
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35-3301-00SW
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu ORGANIC VAPOR/ACID GAS AND HIGH
listoch: 35-3301-00SW.pdf
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Stav zásob 61 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 61 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie 35-3301-00SW
Číslo dielu 35-3301-00SW Výrobca 3M
popis ORGANIC VAPOR/ACID GAS AND HIGH Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 61 pcs Dátový hárok 35-3301-00SW.pdf
typ Helmet séria -
Ostatné mená 00051141561554
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
výrobcovia: 3M
popis: 3M ADFLO PAPR BLOWER UNI
Skladom: 237 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
35-3301-10SW
35-3301-10SW
výrobcovia: 3M
popis: ORGANIC VAPOR/ACID GAS AND HIGH
Skladom: 63 pcs
Stiahnuť ▼: 35-3301-10SW.pdf
RFQ
výrobcovia: GC Electronics
popis: SWITCH TOGGLE SPST 35A 6V
Skladom: 6746 pcs
Stiahnuť ▼: 35-3170.pdf
35-3429-BU
35-3429-BU
výrobcovia: GC Electronics
popis: SWITCH PUSH SPST-NC 15A 125V
Skladom: 12245 pcs
Stiahnuť ▼: 35-3429-BU.pdf
35-3
výrobcovia: Grayhill, Inc.
popis: SWITCH PUSHBUTTON DPST-NO
Stiahnuť ▼: 35-3.pdf
Skladom: 53 pcs
Stiahnuť ▼: 35-3301-30SW.pdf
Skladom: 57 pcs
popis: SWITCH TOGGLE DPST 20A 125V
Stiahnuť ▼: 35-3075.pdf
35-3-E
35-3-E
výrobcovia: Grayhill, Inc.
Stiahnuť ▼:
35-2CR-2-12
35-2CR-2-12
výrobcovia: Birtcher / Pentair
popis: PCB GUIDE TAINER, STEEL, 2.5"
Stiahnuť ▼: 35-2CR-2-12.pdf
popis: 3M ADFLO TURBO ASSEMBLY
Skladom: 99 pcs
popis: SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 125V
Stiahnuť ▼: 35-406-BU.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety