240K-PRO1
3M3M
3M
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 240K-PRO1
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu PORTABLE SPRAY GUN SYSTEM
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Stav zásob 51 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 51 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie 240K-PRO1
Číslo dielu 240K-PRO1 Výrobca 3M
popis PORTABLE SPRAY GUN SYSTEM Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 51 pcs Dátový hárok
závažia - Typ nástroja Spray Gun System, Portable
séria PPS™ Accuspray™ 240K-PRO1 Ostatné mená 00051115685514
Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable
Pre použitie s / Súvisiace produkty Painting
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
240NQ045
240NQ045
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: DIODE SCHOTTKY 45V 240A HALFPAK
Skladom: 4002 pcs
Stiahnuť ▼: 240NQ045.pdf
RFQ
240ET
240ET
výrobcovia: Hammond Manufacturing
popis: TRANSFORMER TOROIDAL ISOLATION
Skladom: 309 pcs
Stiahnuť ▼: 240ET.pdf
RFQ
240CT
240CT
Skladom: 413 pcs
Stiahnuť ▼: 240CT.pdf
240DT
240DT
Skladom: 436 pcs
Stiahnuť ▼: 240DT.pdf
240NQ040-1
240NQ040-1
výrobcovia: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
popis: DIODE SCHOTTKY 40V 240A PRM1-1
Skladom: 3112 pcs
Stiahnuť ▼: 240NQ040-1.pdf
240NQ040
240NQ040
popis: DIODE SCHOTTKY 40V 240A HALFPAK
Stiahnuť ▼: 240NQ040.pdf
240GT
240GT
Skladom: 198 pcs
Stiahnuť ▼: 240GT.pdf
popis: DIODE SCHOTTKY 35V 240A PRM1-1
Stiahnuť ▼: 240NQ035-1.pdf
popis: DIODE SCHOTTKY 20V 240A PRM1-1