1785/50TOSF
3M3M
1785/50TOSF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1785/50TOSF
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu CBL RIBN 50COND TWIST-PAIR 100'
listoch: 1.1785/50TOSF.pdf2.1785/50TOSF.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 143 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 143 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
45 pcs
  • správa
Špecifikácie 1785/50TOSF
Číslo dielu 1785/50TOSF Výrobca 3M
popis CBL RIBN 50COND TWIST-PAIR 100' Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 143 pcs Dátový hárok 1.1785/50TOSF.pdf2.1785/50TOSF.pdf
Wire Gauge 28 AWG Napätie 150V
tienenie Shielded séria 1785
Šírka pásky 2.630" (66.80mm) Hrúbka pásky 0.120" (3.05mm)
hodnotenie UL Style 2912 stúpanie 0.050" (1.27mm)
Ostatné mená 00076308093587
Prevádzková teplota -20°C ~ 80°C
Počet vodičov 50 (25 Pair Twisted) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks Dĺžka 100.0' (30.48m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Farba bundy Black
Materiál bundy (izolácie) Poly-Vinyl Chloride (PVC) Izolačný odpor 1 GOhms
Prvá značka vodiča - Vlastnosti -
Detailný popis Flat Ribbon Cable Black 50 (25 Pair Twisted) Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Twisted Pair, Flat Jacket 100.0' (30.48m) Vodivé vlákno 7 Strands / 36 AWG
Materiál vodiča Copper, Tinned Typ kábla Flat Twisted Pair, Flat Jacket
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1785/64TB
1785/64TB
výrobcovia: 3M
popis: CBL RIBN 64COND TWIST-PAIR 100'
Skladom: 106 pcs
Stiahnuť ▼: 1785/64TB.pdf
RFQ
1785/40BP
1785/40BP
výrobcovia: 3M
popis: CABL 40 COND
Skladom: 160 pcs
Stiahnuť ▼: 1785/40BP.pdf
RFQ
1785/60 100SF
1785/60 100SF
popis: CBL RIBN 60COND TWIST-PAIR 100'
Skladom: 101 pcs
Stiahnuť ▼: 1785/60 100SF.pdf
popis: CBL RIBN 50COND TWIST-PAIR 100'
Skladom: 152 pcs
Stiahnuť ▼: 1785/50 100SF.pdf
1785/50
1785/50
popis: CBL RIBN 50COND TWIST-PAIR 200'
Skladom: 77 pcs
Stiahnuť ▼: 1785/50.pdf
Skladom: 105 pcs
Skladom: 5253 pcs
Skladom: 135 pcs
Stiahnuť ▼: 1785/64 100.pdf
výrobcovia: Phoenix Contact
popis: TERM BLOCK HDR 6POS 90DEG 15MM
Skladom: 864 pcs
Skladom: 147 pcs
popis: CABL 40 COND
Skladom: 159 pcs
Stiahnuť ▼: 1785/40TB.pdf
Skladom: 116 pcs
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety