1000NS-CART
3M3M
3M
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1000NS-CART
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu FIRE BARRIER WATER TIGHT SEALANT
listoch: 1000NS-CART.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1000NS-CART
Číslo dielu 1000NS-CART Výrobca 3M
popis FIRE BARRIER WATER TIGHT SEALANT Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 7959 pcs Dátový hárok 1000NS-CART.pdf
typ Silicone Informácie o preprave -
séria 1000NS Ostatné mená 00051115115356
1000NS-CART-ND
3M158266
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks
Pre použitie s / Súvisiace produkty Fire Barriers Vlastnosti Flame Retardant
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1000MD-1-003
1000MD-1-003
výrobcovia: Talema
popis: XFMR TOROIDAL MED GRADE 1000VA
Skladom: 711 pcs
Stiahnuť ▼: 1000MD-1-003.pdf
RFQ
1001
výrobcovia: Klein Tools
popis: MULTI-PURPOSE ELECTRICIAN'S TOOL
Skladom: 3369 pcs
Stiahnuť ▼: 1001.pdf
RFQ
výrobcovia: Talema
popis: XFMR TOROIDAL 1000VA THRM PROTCT
Skladom: 578 pcs
Stiahnuť ▼: 1000MD-1-004.pdf
1000MA
1000MA
výrobcovia: Microsemi
popis: RF POWER TRANSISTOR
Skladom: 4040 pcs
Stiahnuť ▼:
výrobcovia: Mill-Max
popis: CONN PIN RCPT .015-.025 PRESSFIT
Stiahnuť ▼: 1001-0-15-01-30-27-04-0.pdf
1001
výrobcovia: Adafruit
popis: WHITE 7-SEGMENT CLOCK DISPLAY
výrobcovia: Mill-Max
1000NHG4G
1000NHG4G
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE SQUARE 1KA 500VAC RECT
Skladom: 109 pcs
Stiahnuť ▼: 1000NHG4G.pdf
výrobcovia: E-Z-Hook
popis: LEAD TEST BNC FEMALE MINI-HOOK
1000NS
1000NS
výrobcovia: 3M
popis: FIRE BARRIER WATER TIGHT SEALANT
Stiahnuť ▼: 1000NS.pdf
1000NS-PAIL
1000NS-PAIL
výrobcovia: 3M
Skladom: 207 pcs
Stiahnuť ▼: 1000NS-PAIL.pdf
1000MP
1000MP
výrobcovia: Microsemi
popis: TRANS RF BIPO 5.3W 300MA 55FW
Stiahnuť ▼: 1000MP.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety