3KASMC33HE3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
3KASMC33HE3/9AT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 3KASMC33HE3/9AT
Výrobca / Značka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis produktu TVS DIODE 33VWM 59VC DO214AB
listoch: 3KASMC33HE3/9AT.pdf
  • správa
Špecifikácie 3KASMC33HE3/9AT
Číslo dielu 3KASMC33HE3/9AT Výrobca Vishay Semiconductor Diodes Division
popis TVS DIODE 33VWM 59VC DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4504 pcs Dátový hárok 3KASMC33HE3/9AT.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 36.7V
Napätie - porucha (Min) 33V Napätie - porucha DO-214AB (SMCJ)
typ Zener séria Automotive, AEC-Q101, PAR®
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia Automotive
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 50.8A
polarizácia DO-214AB, SMC Prevádzková teplota -65°C ~ 185°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu 3KASMC33HE3/9AT popis TVS DIODE 33VWM 59VC DO214AB
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 59V Kapacita @ Frekvencia -
Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
3KASMC33AHM3_A/H
3KASMC33AHM3_A/H
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB
Skladom: 4053 pcs
Stiahnuť ▼: 3KASMC33AHM3_A/H.pdf
RFQ
3KASMC36AHE3_A/I
3KASMC36AHE3_A/I
popis: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
Skladom: 5201 pcs
Stiahnuť ▼: 3KASMC36AHE3_A/I.pdf
RFQ
3KASMC33AHM3_B/H
3KASMC33AHM3_B/H
Stiahnuť ▼: 3KASMC33AHM3_B/H.pdf
3KASMC36AHE3/9AT
3KASMC36AHE3/9AT
výrobcovia: Vishay Semiconductor Diodes Division
popis: TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Stiahnuť ▼: 3KASMC36AHE3/9AT.pdf
3KASMC36AHE3_A/H
3KASMC36AHE3_A/H
Stiahnuť ▼: 3KASMC36AHE3_A/H.pdf
3KASMC33AHM3/57T
3KASMC33AHM3/57T
Stiahnuť ▼: 3KASMC33AHM3/57T.pdf
3KASMC33HE3/57T
3KASMC33HE3/57T
popis: TVS DIODE 33V 59V DO214AB
Stiahnuť ▼: 3KASMC33HE3/57T.pdf
3KASMC33AHM3_A/I
3KASMC33AHM3_A/I
Stiahnuť ▼: 3KASMC33AHM3_A/I.pdf
3KASMC33HE3_A/H
3KASMC33HE3_A/H
Stiahnuť ▼: 3KASMC33HE3_A/H.pdf
3KASMC33AHM3_B/I
3KASMC33AHM3_B/I
popis: TVS DIODE 33VWM DO214AB
Stiahnuť ▼: 3KASMC33AHM3_B/I.pdf
3KASMC36AHE3/57T
3KASMC36AHE3/57T
Stiahnuť ▼: 3KASMC36AHE3/57T.pdf
3KASMC33HE3_A/I
3KASMC33HE3_A/I
Stiahnuť ▼: 3KASMC33HE3_A/I.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety