15ETH03S
Vishay Semiconductor Diodes Division
15ETH03S Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 15ETH03S
Výrobca / Značka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis produktu DIODE GEN PURP 300V 15A D2PAK
listoch: 15ETH03S.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 15ETH03S
Číslo dielu 15ETH03S Výrobca Vishay Semiconductor Diodes Division
popis DIODE GEN PURP 300V 15A D2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4922 pcs Dátový hárok 15ETH03S.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Standard Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 15A
Napätie - porucha D2PAK séria -
Stav RoHS Tube Doba spätného obnovenia (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F - polarizácia TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ostatné mená *15ETH03S
VS-15ETH03S
VS-15ETH03S-ND
VS15ETH03S
VS15ETH03S-ND
Prevádzková teplota - prepojenie 40ns
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu 15ETH03S Rozšírený popis Diode Standard 300V 15A Surface Mount D2PAK
Konfigurácia diódy 40µA @ 300V popis DIODE GEN PURP 300V 15A D2PAK
Prúd - reverzné únik @ Vr 1.25V @ 15A Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 300V
Kapacita @ Vr, F -65°C ~ 175°C
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
15ETH03-1
15ETH03-1
výrobcovia: Vishay Semiconductor Diodes Division
popis: DIODE GEN PURP 300V 15A TO262
Skladom: 5460 pcs
Stiahnuť ▼: 15ETH03-1.pdf
RFQ
15ESRM-2
15ESRM-2
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: 15ESRM-2=F8458
Skladom: 63396 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
15ET
15ET
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE 15A 690V TYPE T BS88