ZWS75PF48NONROHS
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
TDK-Lambda Americas Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ZWS75PF48NONROHS
Výrobca / Značka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis produktu AC/DC CONVERTER 48V 75W
listoch: ZWS75PF48NONROHS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
8 pcs
16 pcs
40 pcs
  • správa
Špecifikácie ZWS75PF48NONROHS
Číslo dielu ZWS75PF48NONROHS Výrobca TDK-Lambda Americas Inc.
popis AC/DC CONVERTER 48V 75W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1370 pcs Dátový hárok ZWS75PF48NONROHS.pdf
Napätie - práca 75W Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 48V
Napätie - vstup 85 ~ 265 VAC typ Open Frame
Veľkosť / rozmer 8.74" L x 2.17" W x 1.26" H (222.0mm x 55.0mm x 32.0mm) séria ZWS
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia ITE (Commercial) Výkon (watty) - podľa portu -
Konfigurácia výstupu 1 Ostatné mená 1043-ZWS75PF48NONROHS
Prevádzková teplota -10°C ~ 60°C (With Derating) Typ montáže Chassis Mount
Výrobné číslo výrobcu ZWS75PF48NONROHS Regulácia riadkov 80%
Vlastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, PFC, Universal Input Funkčné kolíky 1.6A
Rozšírený popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 85 ~ 265 VAC Input efektívnosť -
popis AC/DC CONVERTER 48V 75W Súčasný - Breakover 3kV (3000V)