ZWS100PF5NONROHS
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
ZWS100PF5NONROHS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ZWS100PF5NONROHS
Výrobca / Značka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis produktu AC/DC CONVERTER 5V 100W
listoch: ZWS100PF5NONROHS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie ZWS100PF5NONROHS
Číslo dielu ZWS100PF5NONROHS Výrobca TDK-Lambda Americas Inc.
popis AC/DC CONVERTER 5V 100W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1284 pcs Dátový hárok ZWS100PF5NONROHS.pdf
Napätie - práca 100W Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 5V
Napätie - vstup 85 ~ 265 VAC typ Open Frame
Veľkosť / rozmer 8.74" L x 2.17" W x 1.26" H (222.0mm x 55.0mm x 32.0mm) séria ZWS
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia ITE (Commercial) Výkon (watty) - podľa portu -
Konfigurácia výstupu 1 Ostatné mená 1043-ZWS100PF5NONROHS
Prevádzková teplota -10°C ~ 60°C (With Derating) Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu ZWS100PF5NONROHS
Funkčné kolíky 20A Rozšírený popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 20A 85 ~ 265 VAC Input
efektívnosť - popis AC/DC CONVERTER 5V 100W
Súčasný - Breakover 3kV (3000V) schválenie CE, cURus, TUV
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
ZWS1015
ZWS1015
výrobcovia: TDK-Lambda Americas, Inc.
popis: AC/DC CONVERTER 15V 10W
Skladom: 5674 pcs
Stiahnuť ▼: ZWS1015.pdf
RFQ
ZWS1012/JA
ZWS1012/JA
popis: AC/DC CONVERTER 12V 10W