VS10B24NONROHS
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
VS10B24NONROHS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VS10B24NONROHS
Výrobca / Značka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis produktu AC/DC CONVERTER 24V 10W
listoch: VS10B24NONROHS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie VS10B24NONROHS
Číslo dielu VS10B24NONROHS Výrobca TDK-Lambda Americas Inc.
popis AC/DC CONVERTER 24V 10W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2598 pcs Dátový hárok VS10B24NONROHS.pdf
Napätie - práca 10W Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 24V
Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC typ Open Frame
Veľkosť / rozmer 3.70" L x 1.93" W x 0.67" H (94.0mm x 49.0mm x 17.0mm) séria VSB
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia ITE (Commercial) Výkon (watty) - podľa portu -
Konfigurácia výstupu 1 Ostatné mená 1043-VS10B24NONROHS
Prevádzková teplota -10°C ~ 70°C (With Derating) Typ montáže Chassis Mount
Výrobné číslo výrobcu VS10B24NONROHS Regulácia riadkov 73%
Vlastnosti Adjustable Output, DC Input Capable Funkčné kolíky 450mA
Rozšírený popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 450mA 90 ~ 264 VAC Input efektívnosť -
popis AC/DC CONVERTER 24V 10W Súčasný - Breakover 2kV (2000V)
schválenie -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
VS10B-15
VS10B-15
výrobcovia: TDK-Lambda Americas, Inc.
popis: PWR SUPPLY 15V.7A