VS100P24NONROHS
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
TDK-Lambda Americas Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VS100P24NONROHS
Výrobca / Značka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis produktu AC/DC CONVERTER 24V 100W
listoch: VS100P24NONROHS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie VS100P24NONROHS
Číslo dielu VS100P24NONROHS Výrobca TDK-Lambda Americas Inc.
popis AC/DC CONVERTER 24V 100W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1303 pcs Dátový hárok VS100P24NONROHS.pdf
Napätie - práca 100W Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 24V
Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC typ Open Frame
Veľkosť / rozmer 8.74" L x 2.44" W x 1.38" H (222.0mm x 62.0mm x 35.0mm) séria VSP
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia ITE (Commercial) Výkon (watty) - podľa portu -
Konfigurácia výstupu 1 Ostatné mená 1043-VS100P24NONROHS
Prevádzková teplota -10°C ~ 70°C (With Derating) Typ montáže Chassis Mount
Výrobné číslo výrobcu VS100P24NONROHS Regulácia riadkov 85%
Vlastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Funkčné kolíky 4.3A
Rozšírený popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.3A 90 ~ 264 VAC Input efektívnosť -
popis AC/DC CONVERTER 24V 100W Súčasný - Breakover 2kV (2000V)
schválenie -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
VS100P24
VS100P24
výrobcovia: TDK-Lambda Americas, Inc.
popis: AC/DC CONVERTER 24V 100W