SE10003NONROHS
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
TDK-Lambda Americas Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SE10003NONROHS
Výrobca / Značka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis produktu AC/DC CONVERTER 24V 1000W
listoch: SE10003NONROHS.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 146 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 146 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
  • správa
Špecifikácie SE10003NONROHS
Číslo dielu SE10003NONROHS Výrobca TDK-Lambda Americas Inc.
popis AC/DC CONVERTER 24V 1000W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 146 pcs Dátový hárok SE10003NONROHS.pdf
Napätie - práca 1000W Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 24V
Napätie - vstup 105 ~ 140 VAC typ Enclosed
Veľkosť / rozmer 10.50" L x 5.62" W x 4.75" H (266.7mm x 142.7mm x 120.7mm) séria SE
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia ITE (Commercial) Výkon (watty) - podľa portu -
Konfigurácia výstupu 1 Prevádzková teplota -40°C ~ 71°C
Typ montáže Chassis Mount Výrobné číslo výrobcu SE10003NONROHS
Regulácia riadkov 75% Vlastnosti Adjustable Output, Universal Input
Funkčné kolíky 50A Rozšírený popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 50A 105 ~ 140 VAC Input
efektívnosť - popis AC/DC CONVERTER 24V 1000W
Súčasný - Breakover 3kV (3000V) schválenie CE