SCS120P12NONROHS
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
SCS120P12NONROHS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SCS120P12NONROHS
Výrobca / Značka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis produktu AC/DC CONVERTER 12V 80W
listoch: SCS120P12NONROHS.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 873 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 873 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie SCS120P12NONROHS
Číslo dielu SCS120P12NONROHS Výrobca TDK-Lambda Americas Inc.
popis AC/DC CONVERTER 12V 80W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 873 pcs Dátový hárok SCS120P12NONROHS.pdf
Napätie - práca 80W (110W Forced Air) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 12V
Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC typ Open Frame
Veľkosť / rozmer 4.00" L x 7.00" W x 1.80" H (101.6mm x 177.8mm x 45.7mm) séria SC120
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia ITE (Commercial) Výkon (watty) - podľa portu -
Konfigurácia výstupu 1 Ostatné mená 1043-SCS120P12NONROHS
Prevádzková teplota 0°C ~ 60°C (With Derating) Typ montáže Chassis Mount
Výrobné číslo výrobcu SCS120P12NONROHS Regulácia riadkov 70%
Vlastnosti Adjustable Output, PFC, Remote Sense Funkčné kolíky 9.2A
Rozšírený popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 9.2A 90 ~ 264 VAC Input efektívnosť -
popis AC/DC CONVERTER 12V 80W Súčasný - Breakover -