SC150U051212R5T
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
SC150U051212R5T Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC150U051212R5T
Výrobca / Značka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis produktu AC/DC CONVERTER 5V 2X12V 5V 90W
listoch: SC150U051212R5T.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 224 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 224 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
  • správa
Špecifikácie SC150U051212R5T
Číslo dielu SC150U051212R5T Výrobca TDK-Lambda Americas Inc.
popis AC/DC CONVERTER 5V 2X12V 5V 90W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 224 pcs Dátový hárok SC150U051212R5T.pdf
Napätie - práca 90W (150W Forced Air) Napätie - výstup 4 12V
Napätie - výstup 3 12V Napätie - výstup 2 5V
Napätie - vstup 85 ~ 265 VAC typ Open Frame
Veľkosť / rozmer 8.00" L x 4.20" W x 1.50" H (203.2mm x 106.7mm x 38.1mm) séria SC150
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia ITE (Commercial) Výkon (watty) - podľa portu Yes
Konfigurácia výstupu 4 Ostatné mená 1043-SC150U051212R5T
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (With Derating) Typ montáže Chassis Mount
Výrobné číslo výrobcu SC150U051212R5T Regulácia riadkov 75%
Vlastnosti Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input Funkčné kolíky 22A, 8A, 2A, 5A
Rozšírený popis Open Frame AC DC Converter 4 Output 5V 12V 12V 5V 22A, 8A, 2A, 5A 85 ~ 265 VAC Input efektívnosť 5V
popis AC/DC CONVERTER 5V 2X12V 5V 90W Súčasný - Breakover -
schválenie CE
Súvisiace produkty
SC15-120-S25-L0
SC15-120-S25-L0
výrobcovia: Panduit
popis: STRONGHOLD CABLE TIE, CLAMP, 14.
Skladom: 199435 pcs
Stiahnuť ▼: SC15-120-S25-L0.pdf
RFQ
SC150U051212R24NONROHS
SC150U051212R24NONROHS
výrobcovia: TDK-Lambda Americas Inc.
popis: AC/DC CONVERTER 5V 2X12V 24V 90W
Skladom: 247 pcs
Stiahnuť ▼: SC150U051212R24NONROHS.pdf
RFQ
SC150U0512NONROHS
SC150U0512NONROHS
popis: AC/DC CONVERTER 5V 12V 90W
Skladom: 236 pcs
Stiahnuť ▼: SC150U0512NONROHS.pdf
popis: AC/DC CONVERTER 5V 2X15V 24V 90W
Skladom: 225 pcs
Stiahnuť ▼: SC150U051515R24NONROHS.pdf
SC153R3KT
SC153R3KT
výrobcovia: AMP Connectors / TE Connectivity
popis: FIXED IND 3.3UH 340MA 2 OHM
Skladom: 53788 pcs
Stiahnuť ▼: SC153R3KT.pdf
SC14WAMDECT SF01
SC14WAMDECT SF01
výrobcovia: Dialog Semiconductor
popis: WIRELESS AUDIO MODULE, DECT/DECT
Stiahnuť ▼: SC14WAMDECT SF01.pdf
SC15390KT
SC15390KT
popis: FIXED IND 39UH 244MA 2.6 OHM TH
Stiahnuť ▼: SC15390KT.pdf
SC15-120-S25-L
SC15-120-S25-L
výrobcovia: Panduit
Stiahnuť ▼: SC15-120-S25-L.pdf
SC150U051515R
SC150U051515R
popis: AC/DC CONVERTER 5V 2X15V 90W
Skladom: 217 pcs
Stiahnuť ▼: SC150U051515R.pdf
SC150U03051212P
SC150U03051212P
popis: AC/DC CNVRTR 3.3V 5V 2X12V 90W
Skladom: 242 pcs
Stiahnuť ▼: SC150U03051212P.pdf
popis: FIXED IND 100UH 185MA 4.5 OHM TH
Stiahnuť ▼: SC15101KT.pdf
SC14WAMDECT SF01T
SC14WAMDECT SF01T
popis: WIRELESS AUDIO MODULE
Stiahnuť ▼: SC14WAMDECT SF01T.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety