SC150U03051212P
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
SC150U03051212P Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC150U03051212P
Výrobca / Značka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis produktu AC/DC CNVRTR 3.3V 5V 2X12V 90W
listoch: SC150U03051212P.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 242 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 242 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
  • správa
Špecifikácie SC150U03051212P
Číslo dielu SC150U03051212P Výrobca TDK-Lambda Americas Inc.
popis AC/DC CNVRTR 3.3V 5V 2X12V 90W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 242 pcs Dátový hárok SC150U03051212P.pdf
Napätie - práca 90W (150W Forced Air) Napätie - výstup 4 12V
Napätie - výstup 3 5V Napätie - výstup 2 3.3V
Napätie - vstup 85 ~ 265 VAC typ Open Frame
Veľkosť / rozmer 8.00" L x 4.20" W x 1.50" H (203.2mm x 106.7mm x 38.1mm) séria SC150
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia ITE (Commercial) Výkon (watty) - podľa portu Yes
Konfigurácia výstupu 4 Ostatné mená 1043-SC150U03051212P
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (With Derating) Typ montáže Chassis Mount
Výrobné číslo výrobcu SC150U03051212P Regulácia riadkov 75%
Vlastnosti Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input Funkčné kolíky 30A, 10A, 4A, 2A
Rozšírený popis Open Frame AC DC Converter 4 Output 3.3V 5V 12V 12V 30A, 10A, 4A, 2A 85 ~ 265 VAC Input efektívnosť 12V
popis AC/DC CNVRTR 3.3V 5V 2X12V 90W Súčasný - Breakover -
schválenie CE
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SC14ULEDEVKT
SC14ULEDEVKT
výrobcovia: Dialog Semiconductor
popis: DEVELOPMENT KIT ULE HOME AUTOMAT
Skladom: 292 pcs
Stiahnuť ▼: SC14ULEDEVKT.pdf
RFQ
SC14WAMDECT SF01T
SC14WAMDECT SF01T
popis: WIRELESS AUDIO MODULE
Skladom: 7295 pcs
Stiahnuť ▼: SC14WAMDECT SF01T.pdf
RFQ
SC150U051212R5T
SC150U051212R5T
výrobcovia: TDK-Lambda Americas Inc.
popis: AC/DC CONVERTER 5V 2X12V 5V 90W
Skladom: 224 pcs
Stiahnuť ▼: SC150U051212R5T.pdf
SC150U051515R
SC150U051515R
popis: AC/DC CONVERTER 5V 2X15V 90W
Skladom: 217 pcs
Stiahnuť ▼: SC150U051515R.pdf
SC15-120-S25-L
SC15-120-S25-L
výrobcovia: Panduit
popis: STRONGHOLD CABLE TIE, CLAMP, 14.
Skladom: 238255 pcs
Stiahnuť ▼: SC15-120-S25-L.pdf
SC15101KT
SC15101KT
výrobcovia: AMP Connectors / TE Connectivity
popis: FIXED IND 100UH 185MA 4.5 OHM TH
Stiahnuť ▼: SC15101KT.pdf
SC14SPNODE SF01T
SC14SPNODE SF01T
popis: DECT ULE MODULE PROGRAMMABLE SEN
Stiahnuť ▼: SC14SPNODE SF01T.pdf
SC150U051212R24NONROHS
SC150U051212R24NONROHS
popis: AC/DC CONVERTER 5V 2X12V 24V 90W
Skladom: 247 pcs
Stiahnuť ▼: SC150U051212R24NONROHS.pdf
SC150U0512NONROHS
SC150U0512NONROHS
popis: AC/DC CONVERTER 5V 12V 90W
Skladom: 236 pcs
Stiahnuť ▼: SC150U0512NONROHS.pdf
SC14WAMDECT SF01
SC14WAMDECT SF01
popis: WIRELESS AUDIO MODULE, DECT/DECT
Stiahnuť ▼: SC14WAMDECT SF01.pdf
SC15-120-S25-L0
SC15-120-S25-L0
výrobcovia: Panduit
Stiahnuť ▼: SC15-120-S25-L0.pdf
popis: AC/DC CONVERTER 5V 2X15V 24V 90W
Skladom: 225 pcs
Stiahnuť ▼: SC150U051515R24NONROHS.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety