RWS30A5/ANONROHS
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
TDK-Lambda Americas Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RWS30A5/ANONROHS
Výrobca / Značka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis produktu AC/DC CONVERTER 5V 30W
listoch: RWS30A5/ANONROHS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie RWS30A5/ANONROHS
Číslo dielu RWS30A5/ANONROHS Výrobca TDK-Lambda Americas Inc.
popis AC/DC CONVERTER 5V 30W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1427 pcs Dátový hárok RWS30A5/ANONROHS.pdf
Napätie - práca 30W Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 5V
Napätie - vstup 85 ~ 265 VAC typ Enclosed
Veľkosť / rozmer 3.88" L x 1.38" W x 3.82" H (98.5mm x 35.0mm x 97.0mm) séria RWS
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia ITE (Commercial) Výkon (watty) - podľa portu -
Konfigurácia výstupu 1 Ostatné mená 1043-RWS30A5/ANONROHS
Prevádzková teplota 0°C ~ 60°C (With Derating) Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu RWS30A5/ANONROHS
Regulácia riadkov 72% Vlastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Funkčné kolíky 6A Rozšírený popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 6A 85 ~ 265 VAC Input
efektívnosť - popis AC/DC CONVERTER 5V 30W
Súčasný - Breakover 3kV (3000V) schválenie CE