RWS1500B36
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
RWS1500B36 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RWS1500B36
Výrobca / Značka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis produktu AC/DC CONVERTER 36V 1512W
listoch: RWS1500B36.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 222 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 222 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie RWS1500B36
Číslo dielu RWS1500B36 Výrobca TDK-Lambda Americas Inc.
popis AC/DC CONVERTER 36V 1512W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 222 pcs Dátový hárok RWS1500B36.pdf
Napätie - práca 1500W Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 36V
Napätie - vstup 85 ~ 264 VAC typ Enclosed
Veľkosť / rozmer 10.28" L x 5.00" W x 2.48" H (261.0mm x 127.0mm x 63.0mm) séria RWS-B
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia ITE (Commercial) Výkon (watty) - podľa portu -
Konfigurácia výstupu 1 Ostatné mená 285-2686
Prevádzková teplota -20°C ~ 60°C (With Derating) Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Výrobné číslo výrobcu RWS1500B36 Regulácia riadkov 88%
Vlastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote Sense, Standby Output, Universal Input Funkčné kolíky 42A
Rozšírený popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 42A 85 ~ 264 VAC Input efektívnosť -
popis AC/DC CONVERTER 36V 1512W Súčasný - Breakover 4kV (4000V)
schválenie CE
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
RWS1500B24/ME
RWS1500B24/ME
výrobcovia: TDK-Lambda Americas, Inc.
popis: AC/DC CONVERTER 24V 1512W
Skladom: 199 pcs
Stiahnuť ▼: RWS1500B24/ME.pdf
RFQ
RWS1500B36/RF
RWS1500B36/RF
popis: AC/DC CONVERTER 36V 1512W
Skladom: 173 pcs
Stiahnuť ▼: RWS1500B36/RF.pdf
RFQ
RWS1500B24/CO2
RWS1500B24/CO2
Skladom: 171 pcs
Stiahnuť ▼: RWS1500B24/CO2.pdf
RWS1500B36/FO
RWS1500B36/FO
Skladom: 179 pcs
Stiahnuť ▼: RWS1500B36/FO.pdf
RWS1500B24/RFO
RWS1500B24/RFO
Skladom: 170 pcs
Stiahnuť ▼: RWS1500B24/RFO.pdf
RWS1500B36/ME
RWS1500B36/ME
Skladom: 189 pcs
Stiahnuť ▼: RWS1500B36/ME.pdf
RWS1500B36/R
RWS1500B36/R