PAH50S4812/V
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
PAH50S4812/V Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PAH50S4812/V
Výrobca / Značka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis produktu DC/DC CONVERTER 12V 50W
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie PAH50S4812/V
Číslo dielu PAH50S4812/V Výrobca TDK-Lambda Americas Inc.
popis DC/DC CONVERTER 12V 50W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1269 pcs Dátový hárok
Napätie - práca 50W Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 12V
Napätie - vstup (Max) 76V Napätie - výpadok (typický) 36V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
séria PAH Stav RoHS Bulk
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia ITE (Commercial) polarizácia 9-DIP Module, 1/2 Brick
Konfigurácia výstupu 1 Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu PAH50S4812/V Regulácia riadkov 86%
Vlastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Funkčné kolíky 4.2A
Rozšírený popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 4.2A 36V - 76V Input popis DC/DC CONVERTER 12V 50W
Súčasný - Breakover 1.5kV (1500V)