LZS7502NONROHS
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
LZS7502NONROHS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LZS7502NONROHS
Výrobca / Značka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis produktu AC/DC CONVERTER 12V 750W
listoch: 1.LZS7502NONROHS.pdf2.LZS7502NONROHS.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 132 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 132 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie LZS7502NONROHS
Číslo dielu LZS7502NONROHS Výrobca TDK-Lambda Americas Inc.
popis AC/DC CONVERTER 12V 750W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 132 pcs Dátový hárok 1.LZS7502NONROHS.pdf2.LZS7502NONROHS.pdf
Napätie - práca 750W Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 12V
Napätie - vstup 85 ~ 132 VAC, 170 ~ 265 VAC typ Enclosed
Veľkosť / rozmer 10.37" L x 4.75" W x 5.00" H (263.5mm x 120.5mm x 127.0mm) séria LZS
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia ITE (Commercial) Výkon (watty) - podľa portu -
Konfigurácia výstupu 1 Prevádzková teplota -40°C ~ 71°C (With Derating)
Typ montáže Chassis Mount Výrobné číslo výrobcu LZS7502NONROHS
Funkčné kolíky 63A Rozšírený popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 63A 85 ~ 132 VAC, 170 ~ 265 VAC Input
efektívnosť - popis AC/DC CONVERTER 12V 750W
Súčasný - Breakover 3kV (3000V) schválenie CE
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LZS2501NONROHS
LZS2501NONROHS
výrobcovia: TDK-Lambda Americas Inc.
popis: AC/DC CONVERTER 5V 250W
Skladom: 174 pcs
Stiahnuť ▼: LZS2501NONROHS.pdf
RFQ
LZSA-1000-2
LZSA-1000-2
popis: AC/DC CONVERTER 12V 1000W
Skladom: 59 pcs
Stiahnuť ▼: LZSA-1000-2.pdf
RFQ
LZS-750-2
LZS-750-2
popis: AC/DC CONVERTER 12V 750W