JWS120P24
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
JWS120P24 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JWS120P24
Výrobca / Značka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis produktu AC/DC CONVERTER 24V 120W
listoch: JWS120P24.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 250 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 250 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
  • správa
Špecifikácie JWS120P24
Číslo dielu JWS120P24 Výrobca TDK-Lambda Americas Inc.
popis AC/DC CONVERTER 24V 120W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 250 pcs Dátový hárok JWS120P24.pdf
Napätie - práca 120W Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 24V
Napätie - vstup 85 ~ 264 VAC typ Enclosed
Veľkosť / rozmer 7.80" L x 3.62" W x 2.56" H (198.1mm x 91.9mm x 65.0mm) séria JWS-P
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia ITE (Commercial) Výkon (watty) - podľa portu -
Konfigurácia výstupu 1 Prevádzková teplota -10°C ~ 60°C (With Derating)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu JWS120P24 Regulácia riadkov 80%
Vlastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote Sense, Universal Input Funkčné kolíky 5A
Rozšírený popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 5A 85 ~ 264 VAC Input efektívnosť -
popis AC/DC CONVERTER 24V 120W Súčasný - Breakover 3kV (3000V)
schválenie CE
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
JWS120P48
JWS120P48
výrobcovia: TDK-Lambda Americas, Inc.
popis: AC/DC CONVERTER 48V 120W
Skladom: 266 pcs
Stiahnuť ▼: JWS120P48.pdf
RFQ
JWS15012/R
JWS15012/R
popis: AC/DC CONVERTER 12V 150W
Skladom: 291 pcs
Stiahnuť ▼: JWS15012/R.pdf
RFQ
JWS120P24/508
JWS120P24/508
popis: AC/DC CONVERTER 24V 120W