HWS30A5/ME
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
HWS30A5/ME Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HWS30A5/ME
Výrobca / Značka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis produktu AC/DC CONVERTER 5V 30W
listoch: 1.HWS30A5/ME.pdf2.HWS30A5/ME.pdf
  • správa
Špecifikácie HWS30A5/ME
Číslo dielu HWS30A5/ME Výrobca TDK-Lambda Americas, Inc.
popis AC/DC CONVERTER 5V 30W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1963 pcs Dátový hárok 1.HWS30A5/ME.pdf2.HWS30A5/ME.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 5V
Napätie - Izolácia 3kV Napätie - vstup 85 ~ 265 VAC
typ Open Frame Veľkosť / rozmer 3.74" L x 1.24" W x 3.23" H (95.0mm x 31.5mm x 82.0mm)
séria HWS30A/A Výkon (watty) 30W
Ostatné mená 285-2354
HWS30A-5/ME
HWS30A5/ME-ND
Prevádzková teplota 10°C ~ 70°C (With Derating)
Vlastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input efektívnosť 82%
Detailný popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 6A 85 ~ 265 VAC Input Prúd - výstup (Max) 6A
schválenie CE aplikácia ITE (Commercial), Medical
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
HWS50-12
HWS50-12
výrobcovia: TDK-Lambda Americas, Inc.
popis: AC/DC CONVERTER 12V 50W
Skladom: 4571 pcs
Stiahnuť ▼: HWS50-12.pdf
RFQ
HWS50-12/HD
HWS50-12/HD
popis: AC/DC CONVERTER 12V 50W
Skladom: 4375 pcs
Stiahnuť ▼: HWS50-12/HD.pdf
RFQ
HWS30A5/ME
HWS30A5/ME
popis: AC/DC CONVERTER 5V 30W