HWS30A24/ME
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
HWS30A24/ME Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HWS30A24/ME
Výrobca / Značka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis produktu AC/DC CONVERTER 24V 30W
listoch: 1.HWS30A24/ME.pdf2.HWS30A24/ME.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie HWS30A24/ME
Číslo dielu HWS30A24/ME Výrobca TDK-Lambda Americas, Inc.
popis AC/DC CONVERTER 24V 30W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2037 pcs Dátový hárok 1.HWS30A24/ME.pdf2.HWS30A24/ME.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 24V
Napätie - Izolácia 3kV Napätie - vstup 85 ~ 265 VAC
typ Open Frame Veľkosť / rozmer 3.74" L x 1.24" W x 3.23" H (95.0mm x 31.5mm x 82.0mm)
séria HWS30A/A Výkon (watty) 30W
Ostatné mená 285-2353
HWS30A-24/ME
HWS30A24/ME-ND
Prevádzková teplota 10°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupov 1 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Minimálny požadovaný náklad -
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input efektívnosť 88%
Detailný popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 1.3A 85 ~ 265 VAC Input Prúd - výstup (Max) 1.3A