HWS30A15/ME
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
HWS30A15/ME Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HWS30A15/ME
Výrobca / Značka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis produktu AC/DC CONVERTER 15V 30W
listoch: 1.HWS30A15/ME.pdf2.HWS30A15/ME.pdf3.HWS30A15/ME.pdf
  • správa
Špecifikácie HWS30A15/ME
Číslo dielu HWS30A15/ME Výrobca TDK-Lambda Americas Inc.
popis AC/DC CONVERTER 15V 30W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1661 pcs Dátový hárok 1.HWS30A15/ME.pdf2.HWS30A15/ME.pdf3.HWS30A15/ME.pdf
Napätie - práca 30W Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 15V
Napätie - vstup 85 ~ 265 VAC typ Open Frame
Veľkosť / rozmer 3.74" L x 1.24" W x 3.23" H (95.0mm x 31.5mm x 82.0mm) séria HWS30A/A
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia ITE (Commercial), Medical Výkon (watty) - podľa portu -
Konfigurácia výstupu 1 Ostatné mená HWS30A-15/ME
Prevádzková teplota 10°C ~ 70°C (With Derating) Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Výrobné číslo výrobcu HWS30A15/ME Regulácia riadkov 87%
Vlastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Funkčné kolíky 2A
Rozšírený popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 2A 85 ~ 265 VAC Input efektívnosť -
popis AC/DC CONVERTER 15V 30W Súčasný - Breakover 3kV (3000V)