HWS15024/HD28
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
HWS15024/HD28 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HWS15024/HD28
Výrobca / Značka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis produktu AC/DC CONVERTER 24V 150W
listoch: HWS15024/HD28.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 336 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 336 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie HWS15024/HD28
Číslo dielu HWS15024/HD28 Výrobca TDK-Lambda Americas Inc.
popis AC/DC CONVERTER 24V 150W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 336 pcs Dátový hárok HWS15024/HD28.pdf
Napätie - práca 150W Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 24V
Napätie - vstup 85 ~ 264 VAC typ Open Frame
Veľkosť / rozmer 6.30" L x 1.65" W x 3.23" H (160.0mm x 41.9mm x 82.0mm) séria HWS
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia ITE (Commercial) Výkon (watty) - podľa portu -
Konfigurácia výstupu 1 Prevádzková teplota -10°C ~ 70°C (With Derating)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu HWS15024/HD28 Regulácia riadkov 88%
Vlastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Remote Sense, Universal Input Funkčné kolíky 6.5A
Rozšírený popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.5A 85 ~ 264 VAC Input efektívnosť -
popis AC/DC CONVERTER 24V 150W Súčasný - Breakover 3kV (3000V)