FPS100012
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
FPS100012 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FPS100012
Výrobca / Značka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis produktu AC/DC CONVERTER 12V 1000W
listoch: 1.FPS100012.pdf2.FPS100012.pdf3.FPS100012.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 167 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 167 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie FPS100012
Číslo dielu FPS100012 Výrobca TDK-Lambda Americas Inc.
popis AC/DC CONVERTER 12V 1000W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 167 pcs Dátový hárok 1.FPS100012.pdf2.FPS100012.pdf3.FPS100012.pdf
Napätie - práca 1000W Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 12V
Napätie - vstup 85 ~ 265 VAC typ Front End
Veľkosť / rozmer 11.42" L x 5.00" W x 1.61" H (290.0mm x 127.0mm x 41.0mm) séria FPS1000
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia ITE (Commercial) Výkon (watty) - podľa portu -
Konfigurácia výstupu 1 Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (With Derating)
Typ montáže Rack Mount Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Výrobné číslo výrobcu FPS100012 Regulácia riadkov 83%
Vlastnosti Adjustable Output, Hot Swappable, I²C™ Interface, Load Sharing, PFC, Remote Sense, Standby Output, Universal Input Funkčné kolíky 72A
Rozšírený popis Front End AC DC Converter 1 Output 12V 72A 85 ~ 265 VAC Input efektívnosť -
popis AC/DC CONVERTER 12V 1000W Súčasný - Breakover 3kV (3000V)