AMK325ABJ227MMHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
AMK325ABJ227MMHT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AMK325ABJ227MMHT
Výrobca / Značka: Taiyo Yuden
Popis produktu CAP CER 220UF 4V X5R 1210
listoch: 1.AMK325ABJ227MMHT.pdf2.AMK325ABJ227MMHT.pdf3.AMK325ABJ227MMHT.pdf4.AMK325ABJ227MMHT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie AMK325ABJ227MMHT
Číslo dielu AMK325ABJ227MMHT Výrobca Taiyo Yuden
popis CAP CER 220UF 4V X5R 1210 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 4V tolerancia 220µF
Hrúbka (Max) X5R Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) séria M
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia Automotive
hodnotenie - polarizácia 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená 587-3975-2
CE AMK325ABJ227MMHT
Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu AMK325ABJ227MMHT
Lead štýl 0.110" (2.80mm) Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Poruchovosť -
Rozšírený popis 220µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20%
popis CAP CER 220UF 4V X5R 1210