CDRR75NP-330MC
Sumida America Components Inc.Sumida America Components Inc.
CDRR75NP-330MC Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDRR75NP-330MC
Výrobca / Značka: Sumida Corporation
Popis produktu FIXED IND 33UH 1.39A 119 MOHM
listoch: CDRR75NP-330MC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CDRR75NP-330MC
Číslo dielu CDRR75NP-330MC Výrobca Sumida America Components Inc.
popis FIXED IND 33UH 1.39A 119 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 124472 pcs Dátový hárok CDRR75NP-330MC.pdf
Napätie - porucha - používanie Shielded
typ - Veľkosť / rozmer 0.272" L x 0.272" W (6.90mm x 6.90mm)
séria CDRR Stav RoHS Tape & Reel (TR)
hodnotenie - polarizácia Nonstandard
Ostatné mená 308-1679-2
CDRR75NP330MC
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Výrobné číslo výrobcu CDRR75NP-330MC
Výška - sedenie (Max) 0.189" (4.80mm) Typ hardvéru 33µH
Frekvencia - test - Frekvencia - vlastná rezonancia 119 mOhm Max
Rozšírený popis 33µH Shielded Inductor 1.39A 119 mOhm Max Nonstandard ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20%
Priemer - rameno - popis FIXED IND 33UH 1.39A 119 MOHM
Oneskorený čas 100kHz DC odpor (DCR) 760mA
Aktuálne hodnotenie 1.39A Aktuálny - Sýtosť Ferrite