CDRR75NP-221MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRR75NP-221MC Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDRR75NP-221MC
Výrobca / Značka: Sumida Corporation
Popis produktu FIXED IND 220UH 540MA 721 MOHM
listoch: CDRR75NP-221MC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CDRR75NP-221MC
Číslo dielu CDRR75NP-221MC Výrobca Sumida Corporation
popis FIXED IND 220UH 540MA 721 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 111670 pcs Dátový hárok CDRR75NP-221MC.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.272" L x 0.272" W (6.90mm x 6.90mm)
tienenie Shielded séria CDRR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 308-1678-2
CDRR75NP221MC
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 220µH
Výška - sedenie (Max) 0.189" (4.80mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 220µH Shielded Inductor 540mA 721 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 721 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 540mA Aktuálny - Sýtosť 290mA