CDC5D23BNP-100LC
Sumida America Components Inc.Sumida America Components Inc.
CDC5D23BNP-100LC Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDC5D23BNP-100LC
Výrobca / Značka: Sumida Corporation
Popis produktu FIXED IND 10UH 1.04A 133 MOHM
listoch: CDC5D23BNP-100LC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie CDC5D23BNP-100LC
Číslo dielu CDC5D23BNP-100LC Výrobca Sumida America Components Inc.
popis FIXED IND 10UH 1.04A 133 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 193148 pcs Dátový hárok CDC5D23BNP-100LC.pdf
Napätie - porucha - používanie Unshielded
typ - Veľkosť / rozmer 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm)
séria CDC5D23B Stav RoHS Tape & Reel (TR)
hodnotenie - polarizácia 2323 (5858 Metric)
Ostatné mená 308-1875-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu CDC5D23BNP-100LC
Výška - sedenie (Max) 0.098" (2.50mm) Typ hardvéru 10µH
Frekvencia - test - Frekvencia - vlastná rezonancia 133 mOhm Max
Rozšírený popis 10µH Unshielded Inductor 1.04A 133 mOhm Max 2323 (5858 Metric) ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±15%
Priemer - rameno - popis FIXED IND 10UH 1.04A 133 MOHM
Oneskorený čas 100kHz DC odpor (DCR) -
Aktuálne hodnotenie 1.04A Aktuálny - Sýtosť Ferrite