LGNW6151MELY40
NichiconNichicon
LGNW6151MELY40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LGNW6151MELY40
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
listoch: 1.LGNW6151MELY40.pdf2.LGNW6151MELY40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie LGNW6151MELY40
Číslo dielu LGNW6151MELY40 Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 58843 pcs Dátový hárok 1.LGNW6151MELY40.pdf2.LGNW6151MELY40.pdf
tolerancia 150µF Veľkosť pozemnej plochy 0.394" (10.00mm)
Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm) séria LGN
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu Polar polarizácia Radial, Can - Snap-In
Pitch - Konektor 420V Balík / puzdro -
Ostatné mená 493-8371
LGNW6151MELY40-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Počet kondenzátorov 840mA @ 120Hz Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 21 Weeks
Výrobné číslo výrobcu LGNW6151MELY40 Životnosť @ Temp. -
impedancia - Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
Rozšírený popis 150µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20%
popis CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP aplikácia 3000 Hrs @ 105°C