F971C685KBA
AVX CorporationAVX Corporation
F971C685KBA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F971C685KBA
Výrobca / Značka: AVX Corporation
Popis produktu CAP TANT 6.8UF 10% 16V SMD
listoch: F971C685KBA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie F971C685KBA
Číslo dielu F971C685KBA Výrobca AVX Corporation
popis CAP TANT 6.8UF 10% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 209920 pcs Dátový hárok F971C685KBA.pdf
Napätie - hodnotené 16V typ Molded
tolerancia ±10% Veľkosť / rozmer 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
séria F97 hodnotenie AEC-Q200
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1411 (3528 Metric)
Ostatné mená 478-8588-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Kód veľkosti výrobcu B
Životnosť @ Temp. - Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.091" (2.30mm)
Vlastnosti High Reliability Poruchovosť -
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 2.5 Ohm Detailný popis 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 2.5 Ohm
kapacitné 6.8µF
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
F971C685KBA
F971C685KBA
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP TANT 6.8UF 16V 10% 1411
Skladom: 177339 pcs
Stiahnuť ▼: F971C685KBA.pdf
RFQ
F971C476MCCHT3
F971C476MCCHT3
výrobcovia: AVX Corporation
popis: CAP TANT 47UF 20% 16V 2312
Skladom: 127430 pcs
Stiahnuť ▼: F971C476MCCHT3.pdf
RFQ
F971C685MBA
F971C685MBA
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP TANT 6.8UF 16V 20% 1411