UPT12RE3/TR7
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
UPT12RE3/TR7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UPT12RE3/TR7
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 12VWM POWERMITE
listoch: UPT12RE3/TR7.pdf
  • správa
Špecifikácie UPT12RE3/TR7
Číslo dielu UPT12RE3/TR7 Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 12VWM POWERMITE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4495 pcs Dátový hárok UPT12RE3/TR7.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 13.8V
Napätie - porucha (Min) 12V Napätie - porucha Powermite 1 (DO216-AA)
typ Zener séria -
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1000W (1kW) Napájanie - špičkový impulz 6.94A
polarizácia DO-216AA Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu UPT12RE3/TR7 popis TVS DIODE 12VWM POWERMITE
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 21.6V Kapacita @ Frekvencia -