TVS420SM
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TVS420SM
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 200VWM 360VC SMD
listoch: TVS420SM.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie TVS420SM
Číslo dielu TVS420SM Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 200VWM 360VC SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6355 pcs Dátový hárok TVS420SM.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 234V
Napätie - porucha (Min) 200V Napätie - porucha A-MELF
typ Zener séria -
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 150W Napájanie - špičkový impulz 420mA (8/20µs)
polarizácia SQ-MELF, A Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu TVS420SM popis TVS DIODE 200VWM 360VC SMD
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 360V Kapacita @ Frekvencia -
Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
TVS410SM
TVS410SM
výrobcovia: Microsemi Corporation
popis: TVS DIODE 100VWM 160VC SMD
Skladom: 4751 pcs
Stiahnuť ▼: TVS410SM.pdf
RFQ
TVS430SM
TVS430SM
popis: TVS DIODE 300VWM 520VC SMD
Skladom: 5643 pcs
Stiahnuť ▼: TVS430SM.pdf
RFQ
TVS510
TVS510
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 10V 16.5V AXIAL