SMBJ58CE3/TR13
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
SMBJ58CE3/TR13 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMBJ58CE3/TR13
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 58VWM 103VC SMBJ
listoch: SMBJ58CE3/TR13.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMBJ58CE3/TR13
Číslo dielu SMBJ58CE3/TR13 Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 58VWM 103VC SMBJ Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 230328 pcs Dátový hárok SMBJ58CE3/TR13.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 64.4V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 58V Napätie - porucha SMBJ (DO-214AA)
typ Zener séria -
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 600W Napájanie - špičkový impulz 5.8A
polarizácia DO-214AA, SMB Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Výrobné číslo výrobcu SMBJ58CE3/TR13
popis TVS DIODE 58VWM 103VC SMBJ Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 103V