SMBJ4743/TR13
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
SMBJ4743/TR13 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMBJ4743/TR13
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE ZENER 13V 2W SMBJ
listoch: SMBJ4743/TR13.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMBJ4743/TR13
Číslo dielu SMBJ4743/TR13 Výrobca Microsemi Corporation
popis DIODE ZENER 13V 2W SMBJ Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 101858 pcs Dátový hárok SMBJ4743/TR13.pdf
Napätie - Izolácia 10 Ohm Napätie - porucha SMBJ (DO-214AA)
séria - Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Výkon - Max 2W polarizácia DO-214AA, SMB
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Výrobné číslo výrobcu SMBJ4743/TR13 Impedancia (Max) (Zz) 13V
Rozšírený popis Zener Diode 2W ±10% Surface Mount SMBJ (DO-214AA) ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±10%
Konfigurácia diódy 5µA @ 9.9V popis DIODE ZENER 13V 2W SMBJ
Prúd - reverzné únik @ Vr 1.2V @ 200mA