SMBG5355B/TR13
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMBG5355B/TR13
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE ZENER 18V 5W SMBG
listoch: SMBG5355B/TR13.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMBG5355B/TR13
Číslo dielu SMBG5355B/TR13 Výrobca Microsemi Corporation
popis DIODE ZENER 18V 5W SMBG Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 61659 pcs Dátový hárok SMBG5355B/TR13.pdf
Napätie - Izolácia 2.5 Ohm Napätie - porucha SMBG (DO-215AA)
séria - Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Výkon - Max 5W polarizácia DO-215AA, SMB Gull Wing
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Výrobné číslo výrobcu SMBG5355B/TR13 Impedancia (Max) (Zz) 18V
Rozšírený popis Zener Diode 5W ±5% Surface Mount SMBG (DO-215AA) ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±5%
Konfigurácia diódy 500nA @ 13V popis DIODE ZENER 18V 5W SMBG
Prúd - reverzné únik @ Vr 1.2V @ 1A