MXSMLJ85CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ85CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ85CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB
listoch: MXSMLJ85CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ85CA
Číslo dielu MXSMLJ85CA Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5054 pcs Dátový hárok MXSMLJ85CA.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 94.4V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 85V Napätie - porucha DO-214AB
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 20.8A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-15113
1086-15113-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMLJ85CA
popis TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 137V