MXSMLJ7.5CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ7.5CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ7.5CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO214AB
listoch: MXSMLJ7.5CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ7.5CA
Číslo dielu MXSMLJ7.5CA Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 4675 pcs Dátový hárok MXSMLJ7.5CA.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 8.33V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 7.5V Napätie - porucha DO-214AB
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 232.6A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-15089
1086-15089-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Výrobné číslo výrobcu MXSMLJ7.5CA popis TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO214AB
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 12.9V Kapacita @ Frekvencia -