MXSMLJ48CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ48CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ48CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
listoch: MXSMLJ48CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ48CA
Číslo dielu MXSMLJ48CA Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5753 pcs Dátový hárok MXSMLJ48CA.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 53.3V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 48V Napätie - porucha DO-214AB
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 38.8A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-15049
1086-15049-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMLJ48CA
popis TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 77.4V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMLJ5.0AE3
MXSMLJ5.0AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 5V 9.2V DO214AB