MXSMLJ45CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ45CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ45CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
listoch: MXSMLJ45CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ45CA
Číslo dielu MXSMLJ45CA Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5514 pcs Dátový hárok MXSMLJ45CA.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 50V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 45V Napätie - porucha DO-214AB
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 41.2A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-15045
1086-15045-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Výrobné číslo výrobcu MXSMLJ45CA popis TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 72.7V Kapacita @ Frekvencia -