MXSMLJ18CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ18CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ18CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
listoch: MXSMLJ18CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ18CA
Číslo dielu MXSMLJ18CA Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 4999 pcs Dátový hárok MXSMLJ18CA.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 20V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 18V Napätie - porucha DO-214AB
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 102.8A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-15001
1086-15001-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Výrobné číslo výrobcu MXSMLJ18CA popis TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 29.2V Kapacita @ Frekvencia -
Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMLJ17CA/TR
MXSMLJ17CA/TR
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS
Skladom: 5937 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMLJ17CA/TR.pdf
RFQ
MXSMLJ17AE3
MXSMLJ17AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB